CS07W2F430LT5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
CS07W2F430LT5E
JLCPCB Part #
C2772119
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 430mΩ 500V 500mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS