CQ07W2J0911T5E
MFR.Part #
CQ07W2J0911T5E
JLCPCB Part #
C2771474
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 910Ω ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS