CQ07W2F825KT5E
MFR.Part #
CQ07W2F825KT5E
JLCPCB Part #
C2771424
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 8.25Ω ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS