CQ07W2F3160T5E
MFR.Part #
CQ07W2F3160T5E
JLCPCB Part #
C2771381
Description
-55℃~+155℃ 200V 316Ω 500mW ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS