CQ05W8J0513T5E
MFR.Part #
CQ05W8J0513T5E
JLCPCB Part #
C2771168
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 51kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS