AS122WJ0625T4E
- MFR.Part #
- AS122WJ0625T4E
- JLCPCB Part #
- C2770541
- Description
- -55℃~+155℃ 2W 500V 6.2MΩ Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS