4D03WAJ068JT5E
MFR.Part #
4D03WAJ068JT5E
JLCPCB Part #
C2769777
Description
100mW 4 6.8Ω 8 ±400ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS