4D03WAJ0623T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
4D03WAJ0623T5E
JLCPCB Part #
C2769772
Package
0603x4
Description
100mW 4 62kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS