4D02WGJ0913TCE
MFR.Part #
4D02WGJ0913TCE
JLCPCB Part #
C2769572
Description
4 62.5mW 8 91kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS