4C03WAJ0562T5E
MFR.Part #
4C03WAJ0562T5E
JLCPCB Part #
C2769470
Description
100mW 4 5.6kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS