4C03WAJ0184T5E
MFR.Part #
4C03WAJ0184T5E
JLCPCB Part #
C2769456
Description
100mW 180kΩ 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS