4C02WGJ0512TCE
MFR.Part #
4C02WGJ0512TCE
JLCPCB Part #
C2769431
Description
4 5.1kΩ 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS