2D02WGJ0431TCE
MFR.Part #
2D02WGJ0431TCE
JLCPCB Part #
C2769335
Description
2 4 430Ω 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS