TC0525B470JT5G
MFR.Part #
TC0525B470JT5G
JLCPCB Part #
C27341022
Description
125mW 47Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS