201007D2203T4E
MFR.Part #
201007D2203T4E
JLCPCB Part #
C2768511
Description
-55℃~+155℃ 200V 220kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS