1206W4J0806T5E
MFR.Part #
1206W4J0806T5E
JLCPCB Part #
C2768001
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 80MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS