1206W4J0436T5E
MFR.Part #
1206W4J0436T5E
JLCPCB Part #
C2767983
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 43MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS