0805W8F3782T5E
MFR.Part #
0805W8F3782T5E
JLCPCB Part #
C2767495
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 37.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS