0805W8F3621T5E
MFR.Part #
0805W8F3621T5E
JLCPCB Part #
C2767493
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS