0603WAJ0246T5E
MFR.Part #
0603WAJ0246T5E
JLCPCB Part #
C2767266
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24MΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS