0603WAF8205T5E
MFR.Part #
0603WAF8205T5E
JLCPCB Part #
C2767215
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 82MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS