0603WAD2102T5E
MFR.Part #
0603WAD2102T5E
JLCPCB Part #
C2767031
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS