HP06W2F6203T5E
MFR.Part #
HP06W2F6203T5E
JLCPCB Part #
C2765763
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 620kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS