VT1H4R7M-CRC54
Extended
Manufacturer
VT(Vertical Technology)
MFR.Part #
VT1H4R7M-CRC54
JLCPCB Part #
C305353
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 4.7uF 4mm 5.4mm 50V ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS