RC-02W6041FT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
RC-02W6041FT
JLCPCB Part #
C304624
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.04kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS