RC-01W2000FT
MFR.Part #
RC-01W2000FT
JLCPCB Part #
C304517
Description
-55℃~+125℃ 200Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS