HP02WAJ0471TCE
MFR.Part #
HP02WAJ0471TCE
JLCPCB Part #
C2759459
Description
-55℃~+155℃ 100mW 470Ω 50V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS