HP05W3F3901T5E
MFR.Part #
HP05W3F3901T5E
JLCPCB Part #
C2759293
Description
-55℃~+155℃ 150V 3.9kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS