HP05W3F6800T5E
MFR.Part #
HP05W3F6800T5E
JLCPCB Part #
C2759268
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS