HP05W3J0181T5E
MFR.Part #
HP05W3J0181T5E
JLCPCB Part #
C2759243
Description
-55℃~+155℃ 150V 180Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS