NQ03WAJ0301T5E
MFR.Part #
NQ03WAJ0301T5E
JLCPCB Part #
C2758706
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300Ω 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS