NQ05W8F3012T5E
MFR.Part #
NQ05W8F3012T5E
JLCPCB Part #
C2758642
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 30.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS