A2541HWV-2x13P
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
A2541HWV-2x13P
JLCPCB Part #
C2691111
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 250V 26P 2x13P 3.2mm 3A 8.5mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS