PESD3V3S2UT
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
PESD3V3S2UT
JLCPCB Part #
C2687120
Package
SOT-23
Description
100nA 16V 200pF 20A@8/20us 3.3V 350W@8/20us 6.5V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS