NCE30NP1812Q
MFR.Part #
NCE30NP1812Q
JLCPCB Part #
C2686537
Package
DFN-8L(3.3x3.3)
Description
-55℃~+150℃ 1.2V 109.4pF 12.9nC@10V 17W 18A 30V 35mΩ@10V 691.9pF DFN-8L(3.3x3.3) MOSFETs ROHS