DS3904U-020+T&R
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
DS3904U-020+T&R
JLCPCB Part #
C2666632
Package
uSOP-8
Description
-40℃~+85℃ 123ppm/℃ 128 2.7V~5.5V 20kΩ 3 95uA EEPROM I2C Linear uSOP-8 Digital Potentiometers ROHS