RC-02W32R4FT
MFR.Part #
RC-02W32R4FT
JLCPCB Part #
C290106
Description
-55℃~+155℃ 32.4Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS