A1363LLUTR-10-T
Extended
Manufacturer
Allegro MicroSystems, LLC
MFR.Part #
A1363LLUTR-10-T
JLCPCB Part #
C2654981
Package
TSSOP-8
Description
-40℃~+150℃ 0%/℃ 10mA 4.5V~5.5V TSSOP-8 Linear Hall Sensors ROHS