SLP102M180C4P3
MFR.Part #
SLP102M180C4P3
JLCPCB Part #
C2648694
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 180V 199mΩ 25mm 3000hrs@105℃ 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS