SLPX122M180C4P3
MFR.Part #
SLPX122M180C4P3
JLCPCB Part #
C2621136
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1200uF 166mΩ@120Hz 180V 25mm 3.63A@120Hz 3000hrs@85℃ 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS