ATB227M035
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
ATB227M035
JLCPCB Part #
C6127835
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 220uF 35V 5000hrs@105℃ 595mA@120Hz 840mΩ@120Hz ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS