CD26G2HM330L220T
MFR.Part #
CD26G2HM330L220T
JLCPCB Part #
C25503902
Package
Plugin,D16xL22mm
Description
-25℃~+105℃ 16mm 22mm 33uF 500V 7.5mm ±20% Plugin,D16xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS