CGS124U040W4C
MFR.Part #
CGS124U040W4C
JLCPCB Part #
C2622814
Package
Bolt,D63.5xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 0.12F 104.78mm 2000hrs@85℃ 20A@120Hz 40V 63.5mm 6mΩ@120Hz 螺栓,D63.5xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS