X2Q2473KQ1B0180110050ES0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
X2Q2473KQ1B0180110050ES0
JLCPCB Part #
C286048
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 47nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS