LKG1C183MESCBK
MFR.Part #
LKG1C183MESCBK
JLCPCB Part #
C1609383
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 16V 18000uF 3.45A@120Hz 30mm 35mm ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS