SEK331M035ST
MFR.Part #
SEK331M035ST
JLCPCB Part #
C4155494
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16mm 2000hrs@105℃ 330uF 35V 560mΩ 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS