WJ15EDGRH-3.81-04P-14-00A
MFR.Part #
WJ15EDGRH-3.81-04P-14-00A
JLCPCB Part #
C26231
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2x4P 3.81mm 300V 4 8A 8P Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw Screw Connection (M2.5) 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS