0603WAF3304T5E
MFR.Part #
0603WAF3304T5E
JLCPCB Part #
C26096
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS