4D03WGJ0822T5E
MFR.Part #
4D03WGJ0822T5E
JLCPCB Part #
C26080
Description
4 62.5mW 8 8.2kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS