1210W2J0562T5E
MFR.Part #
1210W2J0562T5E
JLCPCB Part #
C26062
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS